2011 m. rugpjūčio 31 d., trečiadienis

Jeffrey Campbell

Tobuli batai, kuries dėvėti išdrįstų ne bet kuri moteris, mergina ar panelė. Na, o jeigu ir užsidėtų šiuos aukštakulnius, tikriausiai labai išsiskirtų iš minios. Kuo ekonomiškesnė šalis, tuo labiau pripažįstama mada, pavyzdžiui, Lietuvoje tikrai abėjotina, jog pamatysi žmogų su Jeffrey Campbell aukštakulniais, Maskvoje galimas daiktas, o apskritai kokioje Amerikoje, Anglijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse tai įprasta.
Šiuo metu galvoju, ar verta juos įsigyti, bet manau, kad taip. Aukštas kulnas atrodo visiškai nekomfortabiliai, nestabiliai, bet iš tiesų šie batai yra labai patogūs. Taip pat jų yra pirkti įvairiems sezonams. Žiemai, vasarai, rudeniui ir net pavasariui. Pasirinkimo lygis- aukštas, tad kimbu į darbą ir pradedu rinktis šių batų porą!
Juk moteriai nereikia nieko kito, kaip rankinių, batų ir kitų aksesuarų, moters širdy lengva papirkti prabangiomis dovanomis, bet nupirkti, ne visiems pavyksta! Nepamirškite, kad moterys taip pat turi vertybes, ir turi būti vertinamos, kaip ir vyrai!Nekelsiu čia visų šių aukštakulnių modelių, nes taupau savo laiką, be to, užtrukčiau kelis mėnesius! Nepildysiu šio įrašo.
Man asmeniškai labiausiai patinka J.F platformos, bet nuo mano favorit'ų sąrašo neatsilieka ir aukštakulniai be platformos!
Galbūt ir jūs išsirinksite kokio nors modelio porą?! :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą