2011 m. gruodžio 14 d., trečiadienis

How to love

Kiekviena mergina gavusi nuo vaikino kokį nors pliušinį žaislą sako, kad tai yra be galo miela! Sutinku, bet tik tuo atvėju, jeigu tai dovana iš širdies )). Dažnai vaikinai nė nepagalvoja, kodėl merginoms yra labai svarbu kažką gauti, už tai kas vaikinus mylime, už tai, kad rodome meilę visais būdais, už tai, kad neslėpiame jausmų, bet visa tai taip tuščia! Argi negražiau būtų pasedėti prie stalo, pavalgyti vakariene, susidaužti taurėmis ir išgerti raudono vyno?! Man asmeniškai tai daug orginaliau už pliušinius žaislus, ir tuščius ne iš širdies pasakytus žodžius, o labiausiai keista dar, kai jie yra rašomi ant rankos, kad nepamiršti.
Manau, kad žmonėms, labiausiai reikia išmokti kalbėti širdimi, o ne iš interneto išrašytais žodžiai, štai kas gražu! O jeigu ir suklysti, primink sau, kad esi žmogus, visi turime teisę suklysti..
Geriau nusišypsok, ir padaryk taip, kad Jis arba Ji nepamirštų to kelias dienas, kelias savaites, kelis mėnesius! Padaryk taip, kad jaustumeisi viduje toks laimingas žmogus, ir tau nerūpėtų jokie tušti niekučiai, dėl kurių tavo gyvenimas visiškai nesikeičia. Geriau priimkime vertybes tokias, kurios užpildo mūsų pasaulį, ir nuspalvina jį ne tik rožine ar juoda spalva, o padaro jame vaivorykštę!
Išmokit mylėt širdim, darbais, o ne vizualiniais pliusais ir trūkumais ar dovanomis. ))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą